Servisný technik / konzultant

AKUOS, s. r. o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
20.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o pokladnice s operačným systémom Android, vrátane HW.

- podpora a poradenstvo v odborných otázkach pre zákazníkov v oblasti projektu eKasa

- inštalácia a servis ekasa zariadení HW/SW

- analyzovanie a riešenie požiadaviek a potrieb zákazníkov

- školenia na prácu so zariadeniami ekasa na prevádzkach klientov

- práca v modernej spoločnosti
- participácia na mnohých projektoch
- motivujúce ohodnotenie podľa výkonov
- neobmedzená databáza zákazníkov
- aktívna podpora predaja
- možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Onepos poskytuje inovatívne produkty a služby, ktoré podnikateľom zjednodušujú prácu a napomáhajú k ich rastu. Produkty a služby spoločnosti Onepos sú tvorené individuálne na základe požiadaviek klienta bez ohľadu na oblasti podnikania, či už sa jedná o maloobchod alebo potreby veľkoobchodu.

Jedinečné POS riešenia procesujú platby všetkými dostupnými platobnými kartami ako aj gastrokartami a taktiež inovatívne pokladničné systémy eKasa.

Spoločnosť OnePos ponúka vo výhradnom obchodnom zastúpení aj medzinárodne využívaný online rezervačný systém Bookio.

Adresa spoločnosti

Akuos s.r.o.
Šustekova 51
85104 Bratislava
ID: 3411053  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac