Rezidentný inžinier v automobilovom priemysle

Aktrion s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
11/2022
2 500 - 4 000 EUR/mesiac2500 - 4000 EUR závisí od daného aktuálneho projektu a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Rezidentný Inžinier zodpovedá za vybavovanie a riadenie dodávateľských reklamácií
- Vyžaduje a overuje nápravné a preventívne opatrenia s dodávateľom ku vzniknutým problémom
- Analyzuje vrátené diely od zákazníka, u ktorých sa potvrdila zodpovednosť dodávateľa
- Denný kontakt so zákazníkom, analýzy chybovosti častí/áut v závode zákazníka a následne sledovanie nápravných opatrení
- Denný reporting - komunikácia dát od zákazníka do interných štruktúr (výroba, kvalita, logistika)
- Overovanie účinnosti a efektivity zavedených opatrení

Ponúkaná mzda sa pohybuje v rozmedzí 2000 - 4000 EUR, závísí od skúseností kandidáta a daného projektu. Výhodou je čiastočný flexibilný pracovný čas, to znamená, že nie vždy je nutné odpracovať celý týždeň.

Ďakujeme za Váš prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automobilový priemysel - prax v oblasti kvality, prípadne výroby

Počet rokov praxe

3

- Zodpovednosť, rozhodnosť, samostatnosť a orientácia na výsledok
- Analýza a riešenie problémov
- Tímová spolupráca
- Dobré komunikačné a organizačné schopnosti.
- Aktívny vodič motorového vozidla
- Znalosť AJ podmienkou, NJ výhodou
- Podmienkou sú skúsenosti v oblasti AUTOMOTIVE minimálne 2 roky

Aktrion s.r.o. sa zaoberá outsourcingom činnosti týkajúcich sa kvality počnúc od prebierok nezhodných dielov, jednoduchých opráv dielov určených do výroby až po nezávislú finálnu kontrolu, poradenstvo a inžiniersku činnosť v oblasti kvality.

Aktrion s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Aktrion Gmbh a Aktrion Ltd.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4421707  Dátum zverejnenia: 9.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac