Kontrolné a Manipulačné práce vo výrobe (autmobilový priemysel)

Aktrion s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
5,5 - 7,5 EUR/hod.- príplatky za sviatky, víkendy - príplatky za nadčas (z hodinovej sadzby) nočná zmena + 25% sobota + 50% nedeľa + 100%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrolné a manipulačné práce vo výrobe (autmobilový priemysel)
- práca na linke
- 3 zmenná prevádzka, pracovný čas 8 a 12 hodín - pracuje sa 2 dni cez týždeň a víkendy
- možnosť pracovať iba cez víkendy

- príplatky za sviatky, víkendy
- príplatky za nadčas (z hodinovej sadzby)
nočná zmena + 25%
sobota + 50%
nedeľa + 100%

V prípade Vášho záujmu nám zasielajte svoje životopisy na adresu [email protected], alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 0910 909 697

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

• Dobrý zrak - schopnosť vidieť voľným okom chyby na komponentoch
• práca s posuvným meradlom
• zodpovednosť
• manuálna zručnosť
• ochota učiť sa
• technické myslenie
• ukončené min. SŠ vzdelanie – výučný list

Aktrion s.r.o. sa zaoberá outsourcingom činnosti týkajúcich sa kvality počnúc od prebierok nezhodných dielov, jednoduchých opráv dielov určených do výroby až po nezávislú finálnu kontrolu, poradenstvo a inžiniersku činnosť v oblasti kvality.

Aktrion s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Aktrion Gmbh a Aktrion Ltd.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4246775  Dátum zverejnenia: 13.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.