Kontrola kvality automobilových súčiastok

Aktrion s.r.o.

Miesto práce
Bardejov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
28.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
mzda 5€ (brutto) na hodinu + bonusové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vizuálna kontrola automobilových poťahov
- fyzicky nenáročná práca, vhodná aj pre ženy
- práca na dve pracovné zmeny (ranná a poobedná)

Dôkladné zaučenie do práce kontrolóra kvality.
Príspevok na dopravu do práce autom.
Možný mesačný bonus za dochádzku a precíznu kontrolu vo výške 100€.
Príplatky za nadčas:
nočná zmena + 25%
sobota + 50%
nedeľa + 100%

V prípade záujmu, Vás poprosíme zasielať svoje životopisy na: [email protected]
Po odoslaní, všetky Vaše životopisy budú spracované a následne všetci vyhovujúci uchádzači budú kontaktovaní naším koordinátorom ohľadom pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktrion s.r.o. sa zaoberá outsourcingom činnosti týkajúcich sa kvality počnúc od prebierok nezhodných dielov, jednoduchých opráv dielov určených do výroby až po nezávislú finálnu kontrolu, poradenstvo a inžiniersku činnosť v oblasti kvality.

Aktrion s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Aktrion Gmbh a Aktrion Ltd.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3543319  Dátum zverejnenia: 20.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda 5€ (brutto) na hodinu + bonusové príplatky