Kontrolór kvality, práca vhodná aj pre ženy

Aktrion s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap.
Mzdové podmienky (brutto)
živnosť - 6,5 eur; dohoda - 4,5eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň je jednoduchá manuálna práca, kontrola kvality.
Možnosť pracovať na
- 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)
- 2 zmeny (12-hodinová zmena)

Príplatky za nadčas:
nočná zmena + 25%
sobota + 50%
nedeľa + 100%

V prípade záujmu, Vás poprosíme zasielať svoje životopisy na: [email protected]
Po odoslaní, všetky Vaše životopisy budú spracované a následne všetci vyhovujúci uchádzači budú kontaktovaní naším koordinátorom ohľadom pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

POZOR !!! Brigádnici musia mať nad 18 rokov.

Aktrion s.r.o. sa zaoberá outsourcingom činnosti týkajúcich sa kvality počnúc od prebierok nezhodných dielov, jednoduchých opráv dielov určených do výroby až po nezávislú finálnu kontrolu, poradenstvo a inžiniersku činnosť v oblasti kvality.

Aktrion s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Aktrion Gmbh a Aktrion Ltd.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3385358  Dátum zverejnenia: 6.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: živnosť - 6,5 eur; dohoda - 4,5eur