Kontrola kvality automobilových súčiastok

Aktrion s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
03.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
živnosť: mzda 5€ (brutto) na hodinu + bonusové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vizuálna kontrola automobilových poťahov
- možný nástup od 3. septembra 2018
- fyzicky nenáročná práca, vhodná aj pre ženy

Príplatky za nadčas:
nočná zmena + 25%
sobota + 50%
nedeľa + 100%
Preplatenie cesty do práce 0.25€ / km, max. preplácame cestu do 70 km.
Možný mesačný bonus za dochádzku a precíznu kontrolu vo výške 100€.
Pri TPP strávne lístky.

V prípade záujmu, Vás poprosíme zasielať svoje životopisy na: [email protected]
Po odoslaní, všetky Vaše životopisy budú spracované a následne všetci vyhovujúci uchádzači budú kontaktovaní naším koordinátorom ohľadom pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-zodpovednosť
-flexibilita
-ochota vzdelávať sa
-precíznosť

Aktrion s.r.o. sa zaoberá outsourcingom činnosti týkajúcich sa kvality počnúc od prebierok nezhodných dielov, jednoduchých opráv dielov určených do výroby až po nezávislú finálnu kontrolu, poradenstvo a inžiniersku činnosť v oblasti kvality.

Aktrion s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Aktrion Gmbh a Aktrion Ltd.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2329235  Dátum zverejnenia: 20.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: živnosť: mzda 5€ (brutto) na hodinu + bonusové príplatky