Zvárač CO2 (práca na jednu zmenu, úkolová práca 750-2500€ alebo SZČO 7-12€ / hod. v priemere)

AKP Company s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, firmu Farm Choice v Nitre, ktorá sa zaoberá výrobou hradení pre ošípané a hovädzí dobytok, obsadzujeme pozíciu zvárač CO2, ktorého náplňou bude:

- zváranie kovových a nerezových konštrukcií metódou CO2,
- čítanie jednoduchej výkresovej dokumentácie,
- oprava chybných zvarov,
- plnenie úloh zadané nadriadeným

- možnosť naučiť sa zvárať nerez pomocou CO2, TIG, unikátne ručné zváranie LASEROM
- práca možná na TPP aj živnosť
- zaujímavé platové podmienky pre šikovných zváračov (pracuje sa na úkol a koľko ks výrobkov urobíte, za toľko dostanete zaplatené)
- práca v medzinárodnej výrobnej spoločnosti v Nitre (Štúrova ulica - nie priemyselný park)
- práca na rannej zmene od 6:00-14:30 prípadne nadčasy

- prosíme uchádzačov, aby si zareagovali na túto pozíciu výhradne písomne - zaslaním životopisu priamo nám alebo na email [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Firma Farm Choice v Nitre, ktorá sa zaoberá výrobou hradení pre ošípané a hovädzí dobytok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- skúsenosti so zváraním s CO2 aspoň 1 rok (je požadovaná istá kvalita zvarov a pre čerstvých absolventov kurzov to nie je vhodné)

Mladá spoločnosť zaoberajúca sa vyhľadávaním kvalifikovaných pracovníkov najmä do výrobných spoločností v lokalite Nitrianskeho kraja.
ID: 4001196  Dátum zverejnenia: 18.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac