Montér hradený od 1700-2000€ mesačne v čistom po skúšobnej dobe ako zamestnanec

AKP Company s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a učenlivých pracovníkov na zahraničné projekty (chodieva sa na turnusy 6-8 týždňov v zahraničí, 1-2 týždne doma).

máte chuť pracovať v zahraničí a neprekážajú vám turnusy ? -- pošlite nám životopis na pozíciu pomocného pracovníka, montéra a zarobte si.
- ide o technicky jednoduché montážne práce hradení a ďalšej technológie na farmách pre ošípané.
- pracuje sa 5-6 dní v týždni (cca 50-60 hodín za týždeň)
- nevyžadujeme komunikatívnu úroveň anglického jazyka (je to však výhodou) a následne možný kariérny rast
- PRÁCA V ZAHRANIČÍ JE VÝHRADNE NA TPP, pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, spoločnosť PKT Company, s ktorou priamo budete uzatvárať pracovnú zmluvu (žiadna agentúra)
- projekty máme v rôznych krajinách Nemecko, Nórsko, Švédsko, Rusko, Ukrajina, Rumunsko, no najčastejšie sa chodieva do Dánska

- po dôkladnom zaučení (cca 1 rok) možnosť vytvorenia vlastnej pracovnej skupiny (platové podmienky 2500€-3000€ v čistom)

UBYTOVANIE AJ DOPRAVA SÚ ZABEZPEČENÉ ZAMESTNÁVATEĽOM, platíte si iba stravu

VÝBEROVÉ KONANIA PREBIEHAJÚ VÝHRADNE V NITRE.

DÁTUMY POHOVOROV DOSTANETE NA VÁŠ EMAIL PO ODOSLANÍ ŽIVOTOPISU A ZHODNOTENÍ SKÚSENOSTÍ

Prosíme uchádzačov, aby si reagovali na pozíciu výhradne písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Montážne práce v rámci EU - hradenia pre ošípané a hovädzí dobytok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota manuálne pracovať a vycestovať do zahraničia na 6-8 týždňov
- základná technická zručnosť (uhlová brúska, uťahovačka..)

Mladá spoločnosť zaoberajúca sa vyhľadávaním kvalifikovaných pracovníkov najmä do výrobných spoločností v lokalite Nitrianskeho kraja.
ID: 3977456  Dátum zverejnenia: 28.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac