Logo aKomfort s. r. o.

Obchodný zástupca

aKomfort s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 600 EUR/mesiacPriemerná mzda na tejto pozícii sa pohybuje od 1600 do 4000€. Všetky podrobnosti o pracovnej pozícii, spôsobu a systému odmeňovania vám radi vysvetlíme na osobnom pohovore. Zašlite nám svoj životopis a my vás v najbližšej možnej dobe budeme kontaktovať.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodného zástupcu! Naša firma sa špecializuje na servis okien a práve hľadáme skúseného obchodníka, ktorý sa chce pridať do nášho dynamického a rastúceho tímu.

Ak máte skúsenosti s obchodom a službami, radi komunikujete a viete sa pohotovo vynájsť v rôznych situáciách, tak hľadáme práve vás!

Čo očakávame:

• Skúsenosti v oblasti obchodu alebo v služieb

• Výborné komunikačné schopnosti

• Schopnosť rýchlo sa naučiť nový sektor obchodu (napr. ak ste predtým predávali autá, nebude problém adaptovať sa na servis okien)

• Túžbu stať sa dlhodobou súčasťou nášho tímu a rásť spolu s nami

• Spoľahlivosť

• Vodičský preukaz – práca zahŕňa jazdenie autom v rámci Bratislavy a okolia

Čo ponúkame:

• Vysoké platové ohodnotenie

• Príležitosť na dlhodobý profesijný rozvoj

• Podporu a školenia na adaptáciu do nového segmentu obchodu

• Priateľské pracovné prostredie

Ak hľadáte stabilnú prácu, kde môžete plne využiť svoje obchodné schopnosti a prispieť k rastu firmy, pošlite nám váš životopis na [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 944 559 829.

Tešíme sa na vašu odpoveď!

  • Flexibilný pracovný čas
  • Týždenný plat
  • Neobmedzený zárobok
  • Atraktívne bonusy a prémie

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodná najmä pre mužov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod, predaj

  • spoľahlivosť
  • adaptivita
  • komunikatívnosť
  • príjemné vystupovanie
  • skúsenosti v oblasti obchodu, predaja

Sme mladá firma zaoberajúca sa servisom všetkých typov okien a dverí. Ponúkame taktiež opravy a montáže okenných sietí, žalúzií a inej tieniacej techniky. Aktuálne pôsobíme v Bratislave, v Košiciach a v okolí týchto miest. Medzi naše hlavné priority patrí servis špičkovej kvality a spokojní zákazníci.

Kontakt

ID: 4836966  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac