Anketár

aKomfort s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
300 - 800 EUR/mesiacOdmena sa pohybuje od 300 do 800 € / mesiac v čistom. Všetky podrobnosti o pracovnej pozícii, spôsobu a systému odmeňovania vám radi vysvetlíme na osobnom pohovore. Zašlite nám svoj životopis a my sa vám ozveme!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, zodpovedných a najmä komunikatívnych ľudí na vykonávanie prieskumu trhu prostredníctvom nezáväznej ankety 2-3 hodiny denne od pondelka do piatku. Ponúkame flexibilný pracovný čas, možnosť pracovať aj cez víkendy a tiež bonusové príplatky a súťaže. Práca je vhodná aj pre študentov popri škole. Neváhajte a pošlite nám svoj životopis!

-> Krátky a flexibilný pracovný čas
-> Bonusy a prémie
-> Naberanie bohatých skúseností v komunikácii

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Reklama, marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie sú pri tejto práci veľkou výhodou.

Sme mladá firma zaoberajúca sa servisom všetkých typov okien a dverí. Ponúkame taktiež opravy a montáže okenných sietí, žalúzií a inej tieniacej techniky. Aktuálne pôsobíme v Bratislave, v Košiciach a v okolí týchto miest. Medzi naše hlavné priority patrí servis špičkovej kvality a spokojní zákazníci.
ID: 4741792  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 300 EUR/mesiac