Reagujte bez životopisu
Logo AKNAMIS, s.r.o.

Stavbár / tesár / pomocník / murár - LEN telefonicky

AKNAMIS, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 2 000 EUR/mesiacak je spokojnosť je možnosť odmien, pracovných vecí, prémie a iné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujeme pre veľké firmy a podieľame sa predovšetkým na stavbe diaľníc, rýchlostných ciest, obchvatov a tunelov.

!!!!!! hľadám ľudí iba z okolia Žiliny alebo Čadce !!!!!

LEN TELEFONICKY !!! na email nemám čas odpovedať

Práca prebieha z pohľadu miesta:
- buď to sa dochádza autom na stavbu každý deň
- alebo je riešené formou ubytovne
Čas a pracovná smena:
- práca je denného charakteru a teda sa odpracuje buď 8h, 10h, 11h, záleží od stavby a od dohody.
- práca nočného charakteru ( prevažne tunely )

Pracovná pozícia na stavbe ( záleží od skúseností)
- pracovníci ktorý pomáhajú na stavbe a chytajú material
- pracovníci ako tesári ktorí pracujú s debnením a riešia jeho konštrukciu a pod
- murári na stavbe či už pri stavbe domov, bytov, a pod. alebo rekonštrukcií stavieb
- stavbári podieľajúci sa na betonáži na stavbe
- univerzálny stavebník ktorí vie z každého rošu trošku.

!!!! SKUSENOSTI niesu podmienkou - ale sú výhodou , stačí že je chuť do roboty a nieje problém s alkoholom alebo inými návykovými látkami
PLAT je predovšetkým po dohode tak ako sa dohodneme a od skúseností,

FIREMNÉ AUTO
HRADENÉ PHM
HRADENÉ UBYTOVANIE
FIREMNÉ NÁRADIE

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Stavebná spoločnosť, ktorá má bohatú históriu v oblasti stavebníctva. V oblasti sa pohybujeme vyše 10 rokov a podieľali sme sa na rôznych projektoch u nás na Slovensku tak aj v zahraničí ( ČR,PL) Snažíme sa o splnenie maximálnej spokojnosti ako naších zákazníkov tak samozrejme aj naších zamestnancov. Po väčšine pracujeme pre firmy ako: STRABAG, VAHOSTAV, JUT, H-P trade, SKANSKA, HOCHTIEF, DOPRASTAV, EUROVIA, JAMANAT. a iné.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Adam Hudec
Tel.: +421907699591
E-mail: poslať životopis
ID: 4745675  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac