Odborný administratívny asistent realitnej kancelárie

AKM Kapital, s.r.o.

Miesto práce
Andreja Sládkoviča 1, 960 01 Zvolen
Termín nástupu
11.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
520

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava, úprava a správa inzercie realitnej kancelárie, správa chodu kancelárie, sprostredkovanie informácií o nehnuteľnostiach klientom realitnej kancelárie
bežné administratívne úkony
spolupráca s realitnými maklérmi spoločnosti

služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme uchádzača, ktorý spĺňa podmienky úradu práce a to:
Občan do 25 rokov vedený na Uoz najmenej tri mesiace
Občan do 29 rokov vedený na Uoz najmenej šesť mesiacov
uchádzač o zamestnanie nemá absolvované pravidelné platené zamestnanie, čo znamená e nikdy nemal zamestnanie, ktoré trvalo min 6 po sebe nasledujúcich mesiacov
životopis prosím posielajte na email
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

zodpovednosť, precíznosť a ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť AKM Kapital vznikla v roku 2001. V začiatkoch bola primárna oblasť podnikania zameraná na zmenárenskú činnosť, neskôr na finančné a investičné poradenstvo a v súčasnosti pribudla aj realitná kancelária, ktorej činnosť dominuje.

V súčasnosti sú naše aktivity zamerané na Zvolen a okolie, ale rozširujeme našu pôsobnosť aj na iné lokality na území SR.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3581694  Dátum zverejnenia: 18.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520