Labview vývojár Tools & Equipment

AKKA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Electric a Electronic z najdynamickejšie rastúcich úsekov našej spoločnosti, do ktorého hľadáme kolegu pre oblasť vývoja SW nástrojov pre testovanie
Náplň práce:
- Vývoj LabVIEW SW pre podporu automatického testovania
- Sprevádzkovanie a konfigurácia zariadení pre automatické testovanie
- SW integrácia meriacich zariadení – Ethernet, Bluetooth, WiFi, Multimedia atď.
- Podpora tímu automatického testovania (Hardware in the Loop)
- Spolupráca s vývojovými centrami po celom svete (Európa, USA)

Samozrejmosťou je u nás:
- Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- Flexibilná pracovná doba
- Hodnotenie podľa výkonu pracovníka
- 5 týždňová dovolenka
- Široké možnosti osobného rozvoja
- Platené jazykové kurzy (vrátane výučbových materiálov)
- Stravné lístky
- Ďalšie nadštandardné benefity v rámci systému Cafeteria (možné využiť na dôchodkové a životné poistenie, Flexy passy, a iné)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Požadujeme:
- SŠ / VOŠ / VŠ vzdelanie v oblasti elektroniky, pozícia je vhodná aj pre absolventov
- Schopnosť orientácie v technickej dokumentácie
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Analytické myslenie
- Schopnosť pracovať v tíme
- Znalosť programovanie v LabVIEW a orientácia v produktoch spoločnosti National Instruments
- Znalosť komunikačných automotive protokolov – CAN, LIN (Flexray), restbus
- Vodičský preukaz skupiny B
- Ochota absolvovať zahraničné pracovné cesty

Skupina AKKA – S vášňou k technológiám
Inžinierska, technologická a poradenská spoločnosť spolupracujúca so svojimi klientmi pri celoživotnom cykle produktov. Skupina AKKA disponujúca s viac ako 15 000 zamestnancami pôsobí v Európe, Afrike, na Blízkom východe, v Ázii a v Amerike.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3319877  Dátum zverejnenia: 12.4.2018