CAD Analytik / Školiteľ

AKKA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme popredným poskytovateľom vývojových a konzultačných služieb najmä v oblasti automobilového priemyslu, v posledných rokoch sa však stále viac orientujeme na oblasť železničnej dopravy a letectva.
Chcete sa stať dôležitou súčasťou celosvetovo úspešnej firmy? Tak ste na správnom mieste!

Na čo sa u nás môžete tešiť:
- Vytváranie nových CAD metód a postupov
- Analýza a nasadenie nových konštrukčných programov alebo ich nových verzií používaných na našom konštrukčnom oddelení. Definícia vhodného nakonfigurovania týchto nástrojov.
- Poradenstvo v oblasti ich využívania pre náš tým aj pre zákazníka v zahraničí
- Zaškoľovania nových kolegov (Creo2 a vyššie), doškoľovanie tímu v jednotlivých aktualizáciách

- Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- Flexibilná pracovná doba
- Hodnotenie podľa výkonu pracovníka
- 5 týždňov dovolenky
- Široké možnosti osobného rozvoja
- Platené jazykové vzdelávanie vrátane výukových materiálov
- Parkovanie priamo pri našej budove
- Ďalšie nadštandardné benefity v rámci systému Cafeteria (dá sa využiť na dôchodkové / životné poistenie, Flexy Passy, a iné)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Čo by ste mali vedieť alebo mať:
- Máte ukončené aspoň stredoškolské vzdelanie?
- Baví Vás technika a práca s konštrukčným softwarom?
- Chcete prispievať k výberu nových technológií v našom tíme expertov?
- Máte analytické schopnosti a doťahujete zverené úlohy do konca?
- Radi by ste sa zdokonalili svetový jazyk v technickej praxi?
- Túžite mať možnosť vycestovať služobne do zahraničia?

Skupina AKKA – S vášňou k technológiám
Inžinierska, technologická a poradenská spoločnosť spolupracujúca so svojimi klientmi pri celoživotnom cykle produktov. Skupina AKKA disponujúca s viac ako 15 000 zamestnancami pôsobí v Európe, Afrike, na Blízkom východe, v Ázii a v Amerike.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3309500  Dátum zverejnenia: 22.3.2018