Vedúci skupiny / Lead Engineer

AKKA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné vedenie skupiny konštruktérov/ vývojových projektov.
Intenzívna komunikácia so zákazníkom a ostatnými členmi skupiny
Návrh konceptov a realizácia riešení.
Plánovanie a vedenie projektov, priama komunikácia so zákazníkmi, služobné cesty
Zodpovednosť za rozvoj spolupráci so zákazníkmi
Rozvoj tímu podľa stratégie spoločnosti
Reporting, budgeting

Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
Špičkovo vybavené CAD pracovisko
Flexibilná pracovná doba
Hodnotenie podľa výkonu pracovníka
5 týždňov dovolenky
Široké možnosti osobného rozvoja
Platené jazykové vzdelanie vrátane výukových materiálov
Stravné lístky/ Poukážky Relax Pass
Príspevok na životné a dôchodkové pripoistenie
Ďalšie nadštandartné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický odbor (najlepšie zameraním na konštrukciu)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požiadavky na kandidáta:
Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru (najlepšie so zameraním na konštrukciu)
Prehľad v niektorej oblasti interiér, exteriér, karoséria, automotive, strojárenstvo
Predošlá viacročná konštrukčná prax a znalosť 2D/3D systémov CATIA alebo NX alebo Pro/E (CREO)
Skúsenosť s vedením tímu
Záujem o podieľanie sa na náročných vývojových a konštrukčných úlohách
Komunikatívna znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka

Skupina AKKA – S vášňou k technológiám
Inžinierska, technologická a poradenská spoločnosť spolupracujúca so svojimi klientmi pri celoživotnom cykle produktov. Skupina AKKA disponujúca s viac ako 15 000 zamestnancami pôsobí v Európe, Afrike, na Blízkom východe, v Ázii a v Amerike.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3297225  Dátum zverejnenia: 12.4.2018