Projektant / Stavebný inžinier

JAAR s.r.o.

Miesto práce
Žilinská 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1500 (podle praxe a skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si projektantom pracujúcim v Revite? Si ochotný sa v tejto oblasti stále vzdelávať a rozvíjať svoje zručnosti? Sú tvojim cieľom bezchybné výstupy zodpovedajúce požiadavkám klienta?
Pokiaľ boli tvoje odpovede kladné, si pravdepodobne tým, koho hľadáme na pozíciu
PROJEKTANT
Náplň práce:
• Práca na projektoch vo všetkých stupňoch
• Komunikácia so subdodávateľmi
• Tvorba dokumentácie
• Realizácia podľa platných právnych noriem a predpisov

Ponúkame:

• Stále nové výzvy
• Prácu v profesionálnom týme
• Priateľský a mladý kolektív
• Stabilnú prácu s možnosťou kariérneho rastu
• Zľavy u našich partnerov, ďalej Multisport a jazykové kurzy s výrazným príspevkom z našej strany
• Moderné zázemie stabilnej spoločnosti
• Rozvíjanie talentov a schopností
• Zmluva na dobu neurčitú
• Príležitosť pre absolventov aj skúsených projektantov byť súčasťou veľkej hry

Ste ambiciózny a chcete byť súčasťou tímu, ktorý sa podieľa na zaujímavých a hodnotných projektoch? Potom budeme radi, ak nám dáte o sebe čo najskôr vedieť.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky našej spoločnosti.
Výberové konanie zahŕňa aj spracovanie dotazníka, ktorý bude zaslaný iba vybratým uchádzačom.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, projektovanie a architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Revit Architecture - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Revit – od absolventa očakávame základy, od skúseného projektanta pokročilú úroveň
• Chuť učiť sa nové veci a odovzdávať profesionálne výsledky
• Hľadáme tímových hráčov, ktorých cieľom je dokončovať projekty v termíne a požadovanej kvalite
• Portfolio, ktoré nám ukáže tvoje schopnosti

Ateliér JAAR už viac ako 30 rokov ponúka služby projekčných činností od štúdie až po kolaudáciu. Veríme ,že autor ma byť súčasťou projektu od prvotnej idei až po kolaudáciu, aby zaručil estetické a kvalitne riešenie stavby. Medzi naše najúspešnejšie projekty patria Auparky, Apollo II, Hotel Mercure a Malý trh.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1899940  Dátum zverejnenia: 31.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1500 (podle praxe a skúseností)