Advokátsky koncipient

AKFU LEGAL s. r. o.

Miesto práce
Havlíčkova, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800 EUR brutto v závislosti od praxe a vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vyhotovovanie jednoduchých právnych podaní na súdy, úrady a iné príslušné orgány;
podieľanie sa na riešení prípadov z oblasti občianskeho, obchodného a pracovného práva;
korporátna agenda, zápisy do obchodného registra, iné elektronické podania;
obsluhovanie elektronickej schránky;
zastupovanie klientov v súdnych a správnych konaniach;
preklad zmlúv a podaní do cudzieho jazyka;
vyhľadávanie judikatúry, odborných článkov a pod.;
komunikácia s klientmi a tretími subjektmi;
príprava podkladov pre prácu členov tímu advokátskej kancelárie

flexibilný pracovný čas;
možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch;
možnosť ďalšieho vzdelávania formou účasti na externých školeniach;
aktívna možnosť využívania najmä anglického a príležitostne aj nemeckého jazyka;
priateľská atmosféra v mladom a dynamickom kolektíve;
príjemné pracovné prostredie v tichej lokalite a moderných administratívnych priestoroch;
primerané platové ohodnotenie v závislosti od nasadenia, individuálny prístup;
13. plat

Hľadáme nového šikovného člena do nášho právneho tímu s chuťou pracovať, ktorý bude spoľahlivý a bude zodpovedne a samostatne pristupovať k zadaným úlohám.

Výberové konanie organizujeme predovšetkým na pozíciu advokátskeho koncipienta s minimálnou praxou v advokátskej kancelárii 1 rok.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

• dôslednosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť tímovej práce, aktívny prístup k práci, flexibilita, odolnosť voči stresovým situáciám, spoľahlivosť, lojálnosť, diskrétnosť

Sme dynamicky sa rozvíjajúca advokátska kancelária, ktorej partneri majú dlhodobé skúsenosti na trhu poskytovania právnych služieb.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Havlíčkova 11A
811 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3389714   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 EUR brutto v závislosti od praxe a vzdelania