Hľadáme elektrikára - stabilná práca s možnosťou zvýšenia mzdy po zaškolení

Akebono Brake Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Akebono Brake Slovakia s.r.o., Bratislavská, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
1 360 - 1 520 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej mzdy 1360 Eur/ mesiac + 10% bonus za produktivitu. Spoločnosť ponúka svojim zamestnancom 13-ty plat ako aj ročnú valorizáciu miezd.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akebono Brake Slovakia s.r.o. v Trenčíne rozširuje vďaka novým projektom výrobu exkluzívnych vysokovýkonných brzdových strmeňov, čím upevňuje svoju pozíciu na slovenskom trhu ako stabilný dodávateľ prémiových automobilových značiek.

Výrobná spoločnosť Akebono Brake Slovakia s.r.o. so sídlom v Trenčíne hľadá šikovného elektrikára do tímu na oddelenie údržby.

Náplň práce elektrikára:
* Údržba a opravy elektrických zariadení vo výrobnej spoločnosti.
* Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke, podľa stanovených plánov preventívnej údržby
strojového vybavenia.
*Vykonáva tiež opravy porúch elektrických zariadení a vedie dokumentáciu súvisiacu
s vykonanými prácami.

* 13-ty plat
* Každoročná valorizácie miezd
* Firemné akcie
* Dodatočné platené prestávky v práci
* Zabezpečený celoročný pitný režim
* Možnosť podieľať sa na zlepšujúcich návrhoch vo výrobnom procese
* Multisportkarta

Ak máte skúsenosti s údržbou strojov a zariadení, ste zodpovedný a samostatný, tak nás neváhajte kontaktovať na uvedenom telefónnom čísle.

Pre bližšie informácie volajte 0911 714 424.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* skúsenosti s údržbou strojov a zariadení
* § 21;
* §22 - výhodou
* samostatnosť a zodpovedný prístup k práci

Akebono Brake Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť japonského špecialistu na vývoj a výrobu prémiových brzdových komponentov.
Brzdové strmene, ktoré vyrábame v Trenčíne poskytujú maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť pre vodičov áut bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.
V záujme zachovania najvyššej úrovne bezpečnosti a kvality, hľadáme kolegov ktorí chcú spolupracovať na tom, aby boli autá spoľahlivé a bezpečné.

Máme moderné strojové vybavenie, nové priestory a slušné podmienky pre každého kolegu, ktorý sa rád pridá k nám.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personalne oddelenie
Tel.: +421911714424
E-mail: poslať životopis
ID: 4824399  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 360 EUR/mesiac