Mechanik

Akebono Brake Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Akebono Brake Slovakia s.r.o., Bratislavská, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 310 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuje sa na oddelení údržby výrobného podniku.

* Zabezpečuje plynulý chod výrobných zariadení;
* Vykonáva údržbu mechanických, pneumatických a hydraulických častí strojov a zariadení;
* Vykonáva pravidelnú kontrolu a údržbu jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu;
* Podieľa sa na odstraňovaní závad v rámci celej spoločnosti;

Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke

* dodatočné platené prestávky v práci
* stravné lístky v hodnote 5,10 € alebo finančný príspevok na stravovanie
* zabezpečený celoročný pitný režim
* zabezpečený pracovný odev a obuv
* dodatočné 4 dni plateného voľna pri darovaní krvi
* možnosť podieľať sa na zlepšujúcich návrhoch vo výrobnom procese

Informácie o výberovom konaní

Nevyhnutnosťou je schopnosť pracovať v 3 zmennej prevádzke

Pre bližšie informácie volajte 0911 714 424

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

* Čítanie technickej dokumentácie;
* Znalosť v oblasti mechaniky;
* Znalosť pneumatických, hydraulických systémov;
* Znalosť zvárania metódou CO (nerezové materiály);
* Znalosť práce (sústruh, fréza)
* Zváračský preukaz na TIG, MIG je výhodou;
* ochota a schopnosť učiť sa nové veci
* Flexibilita
* Zodpovednosť

Akebono Brake Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť japonského špecialistu na vývoj a výrobu prémiových brzdových komponentov.
Brzdové strmene, ktoré vyrábame v Trenčíne poskytujú maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť pre vodičov áut bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.
V záujme zachovania najvyššej úrovne bezpečnosti a kvality, hľadáme kolegov ktorí chcú spolupracovať na tom, aby boli autá spoľahlivé a bezpečné.

Máme moderné strojové vybavenie, nové priestory a slušné podmienky pre každého kolegu, ktorý sa rád pridá k nám.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4499700  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 310 EUR/mesiac