Výrobný pracovník

Akebono Brake Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,43 EUR/hod.* Bonus za produktivitu 150 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* obsluha výrobných strojov a zariadení (osadzovanie brzdových platničiek, klipov);
* vizuálna kontrola kvality;
* presúvanie dielov medzi osadzovacími zariadeniami;

* platené prestávky v práci
* stravné lístky 5 €

Informácie o výberovom konaní

* termín nástupu dohodou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* pracuje sa s hliníkovými odliatkami;
* pracuje sa na 3 zmeny (pondelok - piatok)
* pracuje sa v kolektíve

Akebono Brake Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť japonského špecialistu na vývoj a výrobu prémiových brzdových komponentov.
Brzdové strmene, ktoré vyrábame v Trenčíne poskytujú maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť pre vodičov áut bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.
V záujme zachovania najvyššej úrovne bezpečnosti a kvality, hľadáme kolegov ktorí chcú spolupracovať na tom, aby boli autá spoľahlivé a bezpečné.

Máme moderné strojové vybavenie, nové priestory a slušné podmienky pre každého kolegu, ktorý sa rád pridá k nám.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4043849  Dátum zverejnenia: 14.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,43 EUR/hod.