Elektrikár do výrobnej prevádzky

Akebono Brake Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúseností a kvalifikácie kandidáta a bude upresnená pri osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuje sa na oddelení údržby výrobného podniku.

V spolupráci s kolegami vykonáva elektrickú a čiastočne mechanickú údržbu a opravy výrobných strojov a zariadení v strojárskej výrobe (obrábacie stroje, dopravníky, montážne a osadzovacie stanice a pod).

Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke (pondelok-piatok), pričom pracovná doba je 7 hodín a 10 min.

* Stabilná práca v zabehnutej a stabilnej firme.
* Podpora kolegov.
* Možnosť rozširovania kvalifikácie.
* Benefity finančné a nefinačné budú predstavené pri osobnom stretnutí.

Informácie o výberovom konaní

Pre výkon tejto práce sú nevyhnutné:

* platný min. § 22 (samostatný elektrotechnik podľa Vyhlášky 508/2009 Z.z.);
* schopnosť pracovať v 3 zmennej prevádzke;
* samostatnosť a aktívny prístup k práci;

Ak potrebujete viac informácii o pracovnej ponuke - volajte 0940 415 972.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

5

Akebono Brake Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť japonského špecialistu na vývoj a výrobu prémiových brzdových komponentov.
Brzdové strmene, ktoré vyrábame v Trenčíne poskytujú maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť pre vodičov áut bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.
V záujme zachovania najvyššej úrovne bezpečnosti a kvality, hľadáme kolegov ktorí chcú spolupracovať na tom, aby boli autá spoľahlivé a bezpečné.

Máme moderné strojové vybavenie, nové priestory a slušné podmienky pre každého kolegu, ktorý sa rád pridá k nám.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4019840  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac