Elektrikár

Akebono Brake Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba a opravy elektrických strojov a zariadení (výrobné linky, dopravníky, obrábacie stroje)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1100 € + príplatky

* zaučenie a vzdelávanie v odbore
* kmeňový stav, práca na TPP

Informácie o výberovom konaní

Pre bližšie info volajte 0911 714 424.
Odpovieme postupne všetkým záujemcom.
Termín nástupu dohodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.11.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Ide o pozíciu vhodnú aj pre absolventa SŠ, s platnou vyhláškou §22.
* Po nástupe prebehne kompletné zaškolenie - potrebná ochota sa vzdelávať.
* Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke.
* Očakávame aktívny prístup k práci a k získavaniu nových zručností.

Akebono v Trenčíne je výrobným podnikom japonského špecialistu na vývoj a výrobu brzdových komponentov - Akebono Brake Industry Co., LTD.

Brzdové strmene, ktoré vyrábame v Trenčíne poskytujú maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť vodičom osobných áut bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.

Aby sme udržali najvyššiu úroveň bezpečnosti a kvality, hľadáme kolegov, ktorí chcú spolupracovať na tom, aby autá boli spoľahlivejšie a bezpečnejšie.

Máme moderné strojové vybavenie, nové priestory a slušné podmienky pre každého kolegu, ktorý nám chce pomôcť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Akebono Brake Slovakia s.r.o.
Bratislavská 581
911 06 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne Oddelenie - II
Tel.: +421911714424
E-mail: poslať životopis
ID: 3729758   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 € + príplatky