Majster výroby

Akebono Brake Slovakia s. r. o.

Akebono Brake Slovakia, Bratislavská, Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 € (mzda sa skladá zo základnej hodinovej mzdy a mesačných bonusov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vedie výrobnú zmenu v strojárenskej firme, automobilový priemysel

* zlepšuje výrobné procesy a podieľa sa na realizácii nových projektov

* v spolupráci s vedúcimi tímov zabezpečuje plnenie výrobného plánu

* plánuje a organizuje optimálne využitie kapacít výroby a pracovníkov

* vykonáva administratívne úlohy a štatistiky výsledkov a plánov , hodnotí pracovníkov, reportuje nadriadeným

* Zodpovedá za dodržiavanie štandardov BOZP/PO a ochrany životného prostredia

* kmeňový stav
* zmluva na dobu neurčitú

Informácie o výberovom konaní

* práca na 3 zmeny
* nástup dohodou
* ďakujeme za záujem, postupne budeme emailom alebo telefonicky kontaktovať všetkých záujemcov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

5

* práca je vhodná pre človeka, so skúsenosťami s vedením pracovníkov vo výrobnej spoločnosti

* vysoké pracovné nasadenie, inovatívne myslenie a schopnosť pracovať s počítačom sú nevyhnutné

Akebono v Trenčíne je výrobným podnikom japonského špecialistu na vývoj a výrobu brzdových komponentov - Akebono Brake Industry Co., LTD.

Brzdové strmene, ktoré vyrábame v Trenčíne poskytujú maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť vodičom osobných áut bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.

Aby sme udržali najvyššiu úroveň bezpečnosti a kvality, hľadáme kolegov, ktorí chcú spolupracovať na tom, aby autá boli spoľahlivejšie a bezpečnejšie.

Máme moderné strojové vybavenie, nové priestory a slušné podmienky pre každého kolegu, ktorý nám chce pomôcť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Akebono Brake Slovakia s.r.o.
Bratislavská 581
911 06 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne Oddelenie - II
Tel.: +421323215420
E-mail: poslať životopis
ID: 3511246   Dátum zverejnenia: 9.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 € (mzda sa skladá zo základnej hodinovej mzdy a mesačných bonusov)