Zmenový majster výroby (Shift Leader)

Akebono Brake Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská 517, Trenčín-Záblatie
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1400 € (mzda sa skladá zo základnej mzdy a bonusu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vedie pracovnú zmenu (cca 50 pracovníkov) vo výrobnej firme, automobilový priemysel.
* Sleduje výrobné procesy a podieľa sa na realizácii nových projektov a zlepšovaní pracovných postupov.
* V spolupráci s vedúcimi tímov zabezpečuje plnenie výrobného plánu.
* Plánuje a organizuje optimálne využitie kapacít výroby a pracovníkov.
* Hodnotí pracovníkov, reportuje nadriadeným.
* Zodpovedá za dodržiavanie štandardov BOZP/PO a ochrany životného prostredia.

* Zmluva na dobu neurčitú

Informácie o výberovom konaní

* práca na 3 zmeny
* nástup dohodou
* ďakujeme za záujem, postupne budeme emailom alebo telefonicky kontaktovať všetkých záujemcov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

5

* Práca je vhodná pre človeka, so skúsenosťami s vedením pracovníkov.

Akebono v Trenčíne je výrobným podnikom japonského špecialistu na vývoj a výrobu brzdových komponentov - Akebono Brake Industry Co., LTD.

Brzdové strmene, ktoré vyrábame v Trenčíne poskytujú maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť vodičom osobných áut bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.

Aby sme udržali najvyššiu úroveň bezpečnosti a kvality, hľadáme kolegov, ktorí chcú spolupracovať na tom, aby autá boli spoľahlivejšie a bezpečnejšie.

Máme moderné strojové vybavenie, nové priestory a slušné podmienky pre každého kolegu, ktorý nám chce pomôcť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Akebono Brake Slovakia s.r.o.
Bratislavská 581
911 06 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne Oddelenie - II
Tel.: +421323215420
E-mail: poslať životopis
ID: 3511246   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400 € (mzda sa skladá zo základnej mzdy a bonusu)