Nákupca nevýrobného materiálu

Akebono Brake Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská 581, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1100 € (podľa skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* nákup nepriameho materiálu vo výrobnej spoločnosti
* evidencia nákupov, objednávok podľa pracovných inštrukcii
* vytváranie prehľadov spotreby, nákladov
* reporting nadriadeným

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov.

Pokiaľ máte záujem o iné pracovné miesto - kontaktujte nás telefonicky: 0940 415 972.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Potrebná je znalosť anglického jazyka na úrovni najmenej mierne pokročilý a výborná znalosť práce s MS Excel.

Skúsenosti s prácou nákupcu vo výrobnej spoločnosti sú výhodou.

Akebono v Trenčíne je výrobným podnikom japonského špecialistu na vývoj a výrobu brzdových komponentov - Akebono Brake Industry Co., LTD.

Brzdové strmene, ktoré vyrábame v Trenčíne poskytujú maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť vodičom osobných áut bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.

Aby sme udržali najvyššiu úroveň bezpečnosti a kvality, hľadáme kolegov, ktorí chcú spolupracovať na tom, aby autá boli spoľahlivejšie a bezpečnejšie.

Máme moderné strojové vybavenie, nové priestory a slušné podmienky pre každého kolegu, ktorý nám chce pomôcť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Akebono Brake Slovakia s.r.o.
Bratislavská 581
911 06 Trenčín
ID: 3238969   Dátum zverejnenia: 10.11.2017