Obchodný zástupca/obchodná zástupkyňa

AKCES SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ provízie z dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste ambiciózny a sebavedomý obchodník, ktorý hľadá novú výzvu? Hľadáme vás - samostatne rozmýšľajúceho obchodného zástupcu s výbornými komunikačnými schopnosťami a vášňou pre predaj.
Vaše úlohy a zodpovednosti:
Aktívne oslovujte nových zákazníkov a budujte s nimi dlhodobé a pevné vzťahy.
Zodpovedajte za celý predajný proces od prvotného kontaktu až po uzatvorenie obchodu.
Analýza potreby zákazníkov a navrhovanie riešení.
Monitoring trhu
Oslovovanie zákazníkov v okruhu 30 km od Žiliny

Konkurencieschopný základný plat a provízie podľa dosiahnutých výsledkov.
Príležitosť rozvíjať sa v rámci stabilnej spoločnosti s dobrým renomé.
Podporu a odborný rast prostredníctvom školení a mentorovania.
Možnosť autonómnej práce a využitia svojho potenciálu.
Príjemnú pracovnú atmosféru.

Ak si myslíte, že ste ten správny kandidát na túto pozíciu, pošlite nám svoj životopis a motivačný list na našu emailovú adresu. Tešíme sa na vašu odpoveď a príležitosť spolupracovať s vami na našej spoločnej ceste k úspechu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

skúsenosti s nábytkovým kovaním, nie je však podmienkou, zaučíme

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom nábytkového kovania ako je napr. kovanie pre vstavané skrine, kuchyne, zásuvky, úchytky, pánty, výsuvy, kľučky

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4592591  Dátum zverejnenia: 18.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac