Obchodný zástupca

AKCENTA CZ a.s.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
1 300 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od pracovného výkonu a veľkosti portfólia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
• akvizícia nových klientov
• budovanie dlhodobých vzťahov
• aktívna práca s klientským portfóliom

Čo očakávame:
• znalosti základných bankových operácií a produktov
• príjemné vystupovanie
• výborné komunikačné schopnosti a proklientsky prístup
• vodičský preukaz sk. B s praxou podmienka
• min. SŠ vzdelanie a vyššie
• vlastný ŽL, automobil, notebook

Čo ponúkame:
• získanie nových vedomostí a zručnosti v oblasti devízových obchodov, platobného styku a termínových obchodov
• starostlivosť o zverené portfólio klientov s dôrazom na pravidelnú akvizičnú činnosť v pridelenom regióne
• flexibilnú pracovnú dobu
• pravidelné školenia a meetingy v rámci teamu SR a ČR
• motivujúce finančné ohodnotenie
• práca na živnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť
príjemné vystupovanie

Úzko sa špecializujeme na konverziu mien, zahraničné platby a zabezpečovacie obchody pre firemných a inštitucionálnych klientov. Vďaka maximálnaj efektivite pri poskytovaní našich služieb môžeme našim klientom ponúknuť lepšie devízové kurzy a výrazné úspory pri vykonávaní zahraničných platieb. Ďalšie výhody, ktoré naši klienti oceňujú, sú rýchlosť poskytovania služieb a predovšetkým spoľahlivosť spolu s maximálnym zabezpečením.

Máme za sebou viac ako 20 rokov skúseností v oblasti poskytovania finančných služieb na trhoch v ČR, na Slovensku, Poľsku, Rumunsku, Maďarsku a Nemecku, kde obsluhujeme viac ako 46 000 klientov. AKCENTA CZ je od roku 2021 členom skupiny RBI.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4065124  Dátum zverejnenia: 5.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac