Obchodník/ce s devizami - francouzský jazyk

AKCENTA CZ a.s.

Miesto práce
Hradec Králové, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
základní složka nástupní mzdy 28 000 Kč + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Co Vás čeká:
- budete obchodovat s devizovými hodnotami po telefonu - to se neobejde bez zadávání objednávek klientů do našich systémů
- významnou součástí Vaší agendy bude podpora klientů a péče o ně
- spolupracovat nejen na vyřizování objednávek klientů budete s ostatními kolegy, ale také s externí sítí
- protože jsme na útvaru Sales v přímém kontaktu s klienty, informujeme je o aktuálním dění na finančních trzích; budeme tedy rádi, pokud se budete v této oblasti dále vzdělávat
Určitě Vás nečeká vyhledávání nových klientů. Nemusíte se tedy bát jejich oslovování a poslouchat tak jedno odmítnutí za druhým.

Zamestnanecké výhody, benefity

Na co se u nás můžete těšit:
- stabilní a perspektivní zaměstnání v prosperující společnosti a příjemném prostředí
- zaučení – kolegu, který posílí náš tým, rádi zaučíme
- další vzdělání v ekonomické oblasti
- pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou
- motivující systém odměňování s transparentními pravidly
- stravenky, sick days, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávací kurzy a školení, firemní akce, mobilní telefon a výhodný telefonní tarif, dovolená navíc v závislosti na počtu odpracovaných let

Informácie o výberovom konaní

Za Váš zájem předem děkujeme. Všechny životopisy projdeme a všem uchazečům dáme zpětnou vazbu.
Při osobní schůzce Vám rádi představíme jak pozici, tak společnost AKCENTA CZ a.s. Na Vaše dotazy rádi odpovíme také telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Co byste měli mít:
- nepůjde to bez aktivní znalosti francouzského jazyka – budete komunikovat s francouzskými klienty
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- znalost práce na PC ve standardním rozsahu
- řidičský průkaz skupiny B – po zaučení Vás může čekat příležitostná služební cesta
- při této práci určitě využijete svou komunikativnost, zodpovědnost a proklientský přístup
- bude se Vám také hodit základní ekonomický přehled

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Úzko sa špecializujeme na konverziu mien, zahraničné platby a zabezpečovacie obchody pre firemných a inštitucionálnych klientov. Vďaka maximálnaj efektivite pri poskytovaní našich služieb môžeme našim klientom ponúknuť lepšie devízové kurzy a výrazné úspory pri vykonávaní zahraničných platieb. Ďalšie výhody, ktoré naši klienti oceňujú, sú rýchlosť poskytovania služieb a predovšetkým spoľahlivosť spolu s maximálnym zabezpečením.

Máme za sebou viac ako 20 rokov skúseností v oblasti poskytovania finančných služieb na trhoch v ČR, na Slovensku, Poľsku, Rumunsku, Maďarsku a Nemecku, kde obsluhujeme viac ako 46 000 klientov. AKCENTA CZ je od roku 2021 členom skupiny RBI.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3439541  Dátum zverejnenia: 13.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základní složka nástupní mzdy 28 000 Kč + prémie