Riaditeľ spoločnosti (kovové výrobky) - od 1500 eur

AKADEMIK BECKOV SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Beckov
Termín nástupu
Hneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia výroby podľa požiadaviek.
Zodpovednosť za plnenie plánu výroby.
Komunikácia zo zákaznikmi, Nemcina alebo Anglický jazyk – pokročilý B1.
Vyhľadávanie nových zákazníkov.
Kooperácia výroby.
Zodpovedanie za dodržiavanie noriem kvality.
Sledovanie dodržiavania BOZP.
Zodpovednosť za plynulý chod strojárskej výroby.
Zabezpečenie neustáleho zvyšovania kvality pri vykonávaní jednotlivých činností.
Zabezpečenie schopnosti uspokojovať potreby zákazníka v súlade so záujmami spoločnosti.
Riadenie činnosti podriadených pracovníkov vo výrobe, cca 15-30 ľudí.
Kontrola pracovnej a technologickej disciplíny a morálky na pracovisku.
Preberá plán výroby a realizuje ho cez riadenie výroby, plánovanie kapacity strojov, personálu, zariadení.

Zázemie stabilnej európskej firmy.
Nadštandardné pracovné prostredie.
Vynikajúce platové ohodnotenie.
Pracovný pomer na dobu neurčitú.
Získanie skúseností v mnohých smeroch.
Priestor pre sebarealizáciu.
Priateľský kolektív.
Finančné ohodnotenie v definovanom rozsahu podľa dĺžky praxe a skúseností.
Vybavenie PC, telefón.
Odmeny.
Nástup možný ihneď.

Ak sa chcete zaradiť do nášho kolektívu a spĺňate požiadavky uvedené v inzeráte, využite túto príležitosť a neváhajte svoju žiadosť spolu s profesným životopisom zaslať prostredníctvom portálu Profesie po kliknutí na odkaz „Poslať životopis“
Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti s vedením tímu do 20 osôb a organizovaním práce vo výrobe.
Skúsenosti s kovové výrobky z plechov - výhodou.
Komunikácia zo zákaznikmi, Nemcina alebo Anglický jazyk – pokročilý B1. Vyhľadávanie nových zákazníkov.
Znalosť čítania technických výkresov nevyhnutná.
Schopnosť samostatne sa rozhodovať a riešiť problémy, spoľahlivosť, zodpovednosť.
Znalosť práce s PC (Word, Excel, Outlook).
Zodpovedný prístup k práci.

Spoločnosť ponúka laserové vypaľovanie (rezanie AMADA), CNC ohraňovanie (AMADA), zváranie, práškové lakovanie.
ID: 3844724  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac