Obchodný zástupca

AK FILTER s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2023
932 EUR/mesiac+ Úspešný uchádzač/-ka bude odmeňovaný/-á percentuálne z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne oslovovanie nových zákazníkov a komplexná starostlivosť o existujúcich zákazníkov
Zodpovedať za dobré obchodné vzťahy a dodržiavanie obchodných podmienok
Vedenie bežnej administratívy súvisiace s pridelenou agendou
Zisťovanie a analýza potrieb zákazníkov
Koordinovať splatnosť faktúr, aktívne komunikovať so zákazníkom v prípade zhoršenej platobnej disciplíny.
Pozícia zahŕňa aj manipuláciu s tovarom

možnosť pracovať pre stabilnú spoločnosť s viac ako 15-ročnou tradíciou
automobil
notebook
mobil
flexibilný pracovný čas, voľnosť v organizovaní práce

Odpovieme len uchádzačom, ktorí splnia všetky nami zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii obchodného zástupcu je vítaná

Výborné komunikačné a obchodné zručnosti
Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
Zodpovednosť, samostatnosť a tímovosť.
Výborná schopnosť zadelenia svojho pracovného času
Schopnosť presadiť sa a získať zákazníka
Ochota vzdelávať sa a rozvíjať zručnosti v oblasti predaja

Rodinná a stabilná firma, ktorá s malou obmenou pôsobí na trhu viac ako 15 rokov.
Našou víziou je pokračovať v budovaní modernej spoločnosti, ktorá dokáže veľmi rýchlo reagovať na potreby svojich zákazníkov a obchodných partnerov.
Hlavným programom spoločnosti je výroba antibakteriálnych filtračných vreciek do vysávačov na báze polymérových mikrovláknin.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4531452  Dátum zverejnenia: 3.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 932 EUR/mesiac