Operátor -vyhľadávanie tovaru, fakturácia, expedícia

AK FILTER s. r. o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiac+ 100€ variabilná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Ťa útulná a pokojná práca ? Máš skúsenosti s administratívnou prácou a skladové prostredie ti neprekáža?! Si na správnom mieste.

Čo do Teba očakávame :
- zber a spracovanie objednávok od zákazníkov
- fakturácia
- balenie produktov rôzneho druhu
- manipulácia so zásielkami/ tovarom
- príprava na expedíciu.
Budeš pracovať - vyhľadávať, fakturovať, triediť, baliť, čo bude potrebné.

- útulná pokojná atmosféra vo výbornom pracovnom kolektíve
- preplácané nadčasy
- bezplatné stravovanie
- káva, čaj zadarmo
- odmena za dobré nápady
- zamestnanecké zľavy na nákup tovaru u nás

Na danú pracovnú ponuku prosím reagujte zaslaním aktuálneho životopisu.
Pracovná doba je od 8:00 do 16.00 hod. Miesto výkonu práce je Galanta na priemyselnej ul.
Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

POZÍCIA NIE JE VHODNÁ PRE ČERSTVÝCH ABSOLVENTOV SŠ

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy

- zdravotná spôsobilosť
- ochota a chuť pracovať
- manuálnu zručnosť
- dochvíľnosť
- zodpovedný a pedantný prístup k práci
- znalosť práce na PC na užívateľskej úrovni

Rodinná a stabilná firma, ktorá s malou obmenou pôsobí na trhu viac ako 15 rokov.
Našou víziou je pokračovať v budovaní modernej spoločnosti, ktorá dokáže veľmi rýchlo reagovať na potreby svojich zákazníkov a obchodných partnerov.
Hlavným programom spoločnosti je výroba antibakteriálnych filtračných vreciek do vysávačov na báze polymérových mikrovláknin.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4096527  Dátum zverejnenia: 4.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac