Logo Ajnfach Woodworks, s.r.o.

Showroom Sales reprezentant v Ajnfach Woodworks

Ajnfach Woodworks, s.r.o.

Miesto práce
New Living Center - Bratislava, Rožňavská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
1 080 - 1 790 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností kandidáta plus PERCENTUÁLNA odmena za uskutočnený predaj a starostlivosť o klienta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívny predaj produktov v showroome spoločnosti Ajnfach Woodworks, s.r.o.

- predaj prémiového masívneho aj nemasívneho nábytku vyrábaného slovenskou spoločnosťou

- rozvoj vzťahov s potenciálnymi aj aktuálnymi zákazníkmi

- spolupráca pri organizovaní eventov spojených so zážitkovým predajom a prezentovaním spoločnosti v oblasti prémiového bývania

- poskytovanie informácií o kompletnom sortimente spoločnosti

- príprava podkladov pre cenové ponuky a objednávky

- aktívna spolupráca a komunikácia s obchodnými partnermi

- udržiavanie atraktívnosti showroomu

- Showroom sa nachádza na Rožňavskej ulici č.4 (New Living Centre) v Bratislave

- Práca 5 dní počas pracovného týždňa od 9:00 do 18:00

Príplatky za sprostredkovanie obchodu a starostlivosť o klienta

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.
Poprosíme zasielať životopis a popis oblasti, v ktorej ste pôsobili resp. aký typ produktu ste predávali alebo predávate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v danej oblasti výhodou.

- Znalosť nábytkárskeho a drevárskeho biznisu sú výhodou
- Schopnosť nadchnúť pre nápad svoje okolie resp. príslušných externých (potenciálnych) partnerov
- Čuch na obchodnú príležitosť
- Pro-aktivita, drive a samostatnosť
- Otvorené a strategické myslenie a kreativita
- Komunikatívnosť, záujem učiť sa a hľadať nové riešenia

Spoločnosť Ajnfach Woodworks, s.r.o.funguje na Slovenskom trhu viac ako 4 roky. Začala s dizajnovaním a zariaďovaním kancelárskych priestorov. Neskôr sa transformovala a zamerala sa na výrobu prémiového masívneho nábytku z dubu, orecha, jaseňa a iných drevín.

Spoločnosť pôsobí aktuálne na Slovensku a Rakúsku, či Česku. Nábytok si dizajnujeme sami a výroba stále prebieha na Slovensku. Dlhodobo spolupracujeme s významnými architektmi a architektonickými štúdiami.

Dôraz kladieme na kvalitné finálne prevedenie, detailné spracovanie. Ajnfach sa orientuje na solvetnejšiu klientelu, preto ponúkame nadštandardný servis a služby k produktom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudovít Franta
Tel.: +421918136164
E-mail: poslať životopis
ID: 4797473  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 080 EUR/mesiac