Navešiavač s nástupnou mzdou 1190 €

AJ Metal Design a.s.

Miesto práce
Dlhé lúky, Hrnčiarovce nad Parnou-Trnava
Termín nástupu
ASAP
5,75 EUR/hod.K základnej mzde prináleží mesačný bonus vo výške 18,5 % (do 173 €) + zákonné príplatky. Nástupná hrubá mesačná mzda vo výške 1190 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne posilňujeme pracovný čisto mužský kolektív navešiavačov na našej Linke povrchovej úpravy. Ak by ste sa chceli stať naším kolegom, predstavíme Vám Vašu pracovnú náplň:

• navešiavanie a zvešiavanie kovových častí skríň a nosníkových regálov na
dopravníkový pás
• obsluha dopravníkového pása
• pomocné práce vo výrobe:
brúsenie, páskovanie, odihlovanie, a pod.
• práca je v trojzmennej prevádzke

K základnej mzde Vám ponúkame:
• zmluvu na dobu neurčitú
• nástup priamo do kmeňa spoločnosti
• po skúšobnej dobe navýšenie mzdy
• zázemie zahraničnej spoločnosti
• mesačný bonus
• ročný bonus
• vernostný bonus
• príspevok na 3. pilier DDS
• stravné v hodnote 5,10 Eur
• darčekové poukážky
• príspevok pri narodení dieťaťa
• svojich zamestnancov radi každý rok potešíme vianočnými a mikulášskymi balíčkami
• pri okrúhlych jubileách si na nich spomenieme nie len v podobe darčeka
• staráme sa o ich zdravie pravidelnou dávkou vitamínov
• radi sa vzájomne spoznávame na firemných akciách ako sú športové dni, výlety, či
vianočný večierok s kvalitným programom

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štrukturovaný životopis priamou odpoveďou alebo na email: [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Spracovanie osobných údajov prebieha (v zmysle čl. 6 ods.1 písm. a) Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a § 78 ods. 6 Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je vhodná pre Vás ak:
  • ste technicky a manuálne zručný
  • ste fyzicky zdatný
  • máte zodpovedný a precízny prístup k práci
  • hľadáte si dlhodobé stabilné zamestnanie

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Ľudských zdrojov
Tel.: +421907333553
E-mail: poslať životopis
ID: 4506293  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,75 EUR/hod.