Procesný inžinier

AJ Metal Design a.s.

Miesto práce
Dlhé lúky, Hrnčiarovce nad Parnou-Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacK základnej mzde prináleží mesačný bonus vo výške cca 260 €. Hrubá mesačná mzda vo výške 2060 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonáva optimalizáciu pracovných postupov, nových postupov vrátane návodov
• vykonáva analýzu a prevádzkové riešenia problémov vo výrobnom procese
• optimalizuje a navrhuje nové výrobné stroje a výrobné linky
• nastavuje časový plán projektu a zodpovedá za jeho ukončenie v stanovenom termíne pri
dodržaní projektového rozpočtu a kvality
• zodpovedá za tvorbu projektovej dokumentácie
• je podporou výroby v prípade problémov súvisiacich s projektom
• nastavuje sledovateľnosť výrobkov a procesu
• implementuje štandardy 5S
• kontroluje dodržiavanie technologických, pracovných a procesných postupov,
dosiahnuté výsledky a porovnáva ich so stanovenými cieľmi.
• kontroluje a riadi efektívne využitie pracovného času podriadených pracovníkov
tak, aby nedochádzalo k výrobe nepodarkov, predchádzalo sa škodám a časovým sklzom
• kontroluje úplnosť prijatých výrobných podkladov a výrobnej dokumentácie
• plnenie aj iných úloh na základe pokynov nadriadeného, v rozsahu pracovného zaradenia

• zázemie zahraničnej spoločnosti
• mesačný bonus
• ročný bonus
• vernostný bonus
• príspevok na 3. pilier DDS
• stravné v hodnote 5,10 €
• príspevok na dopravu

Informácie o výberovom konaní

• znalosť nástrojov štíhlej výroby
• prax vo výrobnej spoločnosti min. 3 roky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstva

Počet rokov praxe

3

• samostatnosť, precíznosť
• zodpovednosť a dôslednosť

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Ľudských zdrojov
Tel.: +421911331133
E-mail: poslať životopis
ID: 4498127  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac