Zmenový vedúci

AJ Metal Design a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac(k základnej mzde prináležia variabilné zložky mzdy - KPI bonus, dochádzková prémia, zákonné príplatky - po splnení podmienok môže byť mesačná mzda až vo výške 1.400 EUR/mesiac/brutto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadi výrobný proces na svojej zmene s dôrazom na efektivitu a kvalitu výroby,
• vedie, riadi a organizuje prácu výrobných pracovníkov v rámci zmeny,
• zodpovedá za riadenie a včasné plnenie úloh podľa plánu výroby,
• navrhuje a implementuje zlepšenia zamerané na produktivitu a kvalitu,
• zabezpečuje adaptáciu nových výrobných pracovníkov,
• vykonáva administratívne činnosti súvisiace s pozíciou,
• práca na 3 zmeny

• zázemie zahraničnej spoločnosti
• 13. a 14. plat
• KPI bonus
• vernostný bonus
• príspevok na 3. pilier DDS
• stravné lístky v hodnote 4,20 Eur formou stravovacej karty

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku priamou odpoveďou alebo na email: [email protected].
Spracovanie osobných údajov prebieha (v zmysle čl. 6 ods.1 písm. a) Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a § 78 ods. 6 Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov). Viac informácií nájdete na našich web stránkach www.ajmetaldesign.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

• predchádzajúce skúsenosti na pozícii majstra vo výrobnej spoločnosti,
• skúsenosti s metódami projektového riadenia,
• výrazné vodcovské schopnosti, prirodzená autorita,
• vysoká miera zodpovednosti a samostatnosti,
• veľmi dobré organizačné a rozhodovacie schopnosti,
• flexibilita a odolnosť voči stresu

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Ľudských zdrojov
Tel.: +421907333553
E-mail: poslať životopis
ID: 3994181  Dátum zverejnenia: 2.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac