Strojárenský pracovník SWAH 2

AJ Metal Design a.s.

Miesto práce
Dlhé lúky 2, Hrnčiarovce nad Parnou-Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,3 EUR/hod.Po zaučení možnosť zvýšenia 6,30 eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• samostatný výkon práce - zapnutie stroja a spustenie linky
• zavedenie zvitku, výmena a nastavenie rezacích nástrojov
• výmena profilovacích valcov
• nastavenie dierovacích nástrojov
• výmena deliacich strižníc
• kontrola kvality výrobku podľa výkresovej dokumentácie a evidencia kontroly podľa MP
• ďalšie činnosti súvisiace s uvedenou pracovnou pozíciou

• zázemie rastúcej zahraničnej spoločnosti
• 13. a 14. plat (po splnení podmienok)
• KPI bonus
• vernostný bonus
• príspevok na 3. pilier DDS
• iné benefity podľa Kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

práca na 3 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Počet rokov praxe

2

Práca je vhodná práve pre Vás ak:
  • ste technicky a manuálne zručný
  • ste fyzicky zdatný
  • máte zodpovedný a precízny prístup k práci

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Ľudských zdrojov
Tel.: +421907333553
E-mail: poslať životopis
ID: 3844359  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,3 EUR/hod.