Strojárenský pracovník - Lisy

AJ Metal Design a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Nástupná mzda od 4,35 eur/hod. (od 709 eur/brutto) + variabilná zložka mzdy + zákonné príplatky = až 917 eur/brutto. Po zaškolení môžete dosiahnuť mzdu od 1090 eur/brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha ohraňovacích a excentrických lisov, stacionárnych bodoviek, konkrétne:
  • ohraňovanie menších dielov skríň (bočné diely, zásuvky...)
  • bodovanie výstuh a pántov na dvere....
  • kontrola kvality vyrábaných polotovarov na základe výkresovej dokumentácie

• zázemie stabilnej rastúcej zahraničnej spoločnosti
• práca na trvalý pracovný pomer - kmeňová zmluva
• 13.plat, dovolenková prémia, vernostný bonus
• stravné lístky v hodnote 3,90 eur
• príspevok na 3.pilier DDS
• darčekové poukážky 360 eur/rok

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štrukturovaný životopis priamou odpoveďou alebo na email: [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické a iné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná pre kandidátov, ktorí majú technické a logické myslenie, sú manuálne zruční.
Vhodných kandidátov sme ochotní zaškoliť na danú pozíciu.
Vítané sú skúsenosti:
s čítaním technických výkresov
s prácou s posuvným meradlom
s obsluha podobných typov strojov a zariadení.
  • práca na 3 zmeny - týždňovky
  • nejde o pásovú výrobu, ale o zákazkovú výrobu

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Ľudských zdrojov
Tel.: +421907333553
E-mail: poslať životopis
ID: 3628638  Dátum zverejnenia: 25.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná mzda od 4,35 eur/hod. (od 709 eur/brutto) + variabilná zložka mzdy + zákonné príplatky = až 917 eur/brutto. Po zaškolení môžete dosiahnuť mzdu od 1090 eur/brutto.