Strojárenský pracovník_Montáž

AJ Metal Design a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda je stanovená hodinovou tarifou pracoviska. Nástupná mzda: Základná zložka mzdy je 4,30 €/hodinu (od 700 eur/ mesačne) + variabilná zložka + zákonné príplatky tj môžete dosiahnuť až 890 € brutto /mesačne a viac *spresnenie na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kompletizácia kancelársky a šatníkových skríň - vkladanie a montáž políc, vešiakov, zámkov, dverí a pod.
- Označenie výrobkov, balenie, paletizácia a kompletná príprava na expedíciu
- Dodržiavanie montážneho postupu
- Vykonávanie kontroly kvality podľa metodického pokynu

• zázemie stabilnej rastúcej zahraničnej spoločnosti
• práca na trvalý pracovný pomer - kmeňová zmluva
• príležitosť práce s novými strojárskymi technológiami - valcovanie, ohýbanie, vysekávanie
• 13.plat, dovolenková prémia, vernostný bonus
• stravné lístky v hodnote 3,90 eur
• príspevok na 3.pilier DDS
• darčekové poukážky

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štrukturovaný životopis priamou odpoveďou alebo na email: [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Spracovanie osobných údajov prebieha (v zmysle čl. 6 ods.1 písm. a) Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a § 78 ods. 6 Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Technická gramotnosť
- Fyzická zdatnosť
- Tímová práca
- Zodpovedný a precízny prístup k práci

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov až po regálové systémy s využitím v domácnostiach, resp. ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy. V súčasnom období zamestnávame cca 250 zamestnancov.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Prevádzkovateľ – spoločnosť AJ Metal Design, a.s. zodpovedá za spracúvanie osobných údajov podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa ruší smernica 95/46/ES, (ďalej len GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len zákon). Naše pravidlá ochrany údajov sú v súlade s platným právom na ochranu osobných údajov. Táto politika informovanosti vysvetľuje transparentným a prehľadným spôsobom informácie podľa článku 13 a 14 GDPR príp. § 19 a 20 zákona.

Viac informácií o GDPR ako aj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov pre potreby výberového konania nájdete v samostatnej časti našich web stránok: www.ajmetaldesign.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Dlhé lúky 2
919 35 Hrnčiarovce nad Parnou

Kontakt

ID: 3573155   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda je stanovená hodinovou tarifou pracoviska. Nástupná mzda: Základná zložka mzdy je 4,30 €/hodinu (od 700 eur/ mesačne) + variabilná zložka + zákonné príplatky tj môžete dosiahnuť až 890 € brutto /mesačne a viac *spresnenie na osobnom pohovore.