Manažér kvality

AJ Metal Design a.s.

Miesto práce
Trnava
základná mzda je od 2 000 eur v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kandidát/ka zodpovedá za komplexné riadenie všetkých procesov v oblasti kvality a podporuje dosahovanie stanovených výsledkov pomocou implementácie OPEX iniciatív a nástrojov v súlade s prioritami závodu a zvyšuje schopnosti pracovných tímov, monitoruje implementáciu navrhnutých opatrení. Zavádza kultúru a nástroje procesu neustáleho zlepšovania.
• Riadi, udržiava a kontroluje procesy integrovaných manažérskych systémov (pre systémy zavedené podľa ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001)
• Riadi oblasti QHSE (kvalita, zdravie, bezpečnosť, environment)
• Navrhuje, prijíma a overuje zavedenia nápravných opatrení k zisteniam z auditov a reklamáciám
• Definuje a implementuje štandardy kvality
• Monitoruje, vyhodnocuje a zlepšuje procesné ukazovatele kvality
• Riadi kontrolu kvality v procese výroby – vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
• Zodpovedá za aktualizovanie a riadenie internej dokumentácie
• Vykonáva interné školenia v súvislosti s IMS
• Plánuje a vykonáva interné audity IMS a výrobného procesu
• Overuje, že definované štandardy si merané, dodržiavané a zlepšované
• Pomáha jednotlivým oddeleniam zlepšovať procesy tak, aby sa dosiahli určené priority
• Aktívne rozvíja lokálne tímy tak, aby boli schopné samostatne riešiť navrhnuté aktivity na zlepšovanie procesov v ich oblasti zodpovednosti
• Zabezpečuje interné tréningy na zvýšenie povedomia v oblasti neustáleho zlepšovania
• Učí a rozvíja vedomosti na aktívne používanie nástrojov a metód OPEX (Lean, Kaizen, Kanban, 5S, JIT, Balanced Production Flow, PDCA, RCA, Change management, ...)
• Vytvára detailné plány projektov, určuje hlavné ciele a termíny, identifikuje potrebné zdroje
• Pravidelne monitoruje a reportuje progres a kvalitu vykonaných opatrení
• Zabezpečuje zavádzanie najnovších technologických poznatkov a metód
• Zabezpečuje štandardizovanie procesov na úrovni závodu

• zázemie stabilnej rastúcej zahraničnej spoločnosti
• 13.plat, dovolenková prémia, vernostný bonus
• príspevok na 3.pilier DDS
• príspevok na dovolenku
• darčekové poukážky

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štrukturovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku priamou odpoveďou alebo na email: [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Zb., O ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické , kvalita produkcie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• VŠ vzdelanie strojárskeho zamerania výhodou
• min. 5 ročná prax na pozícii Inžiniera kvality alebo min. 2 ročná prax na pozícii manažéra kvality v stredne veľkej spoločnosti
• aktívna znalosť angličtiny podmienkou
• znalosť nástrojov kvality a metodiky posudzovania a vyhodnocovania KPI ukazovateľov
• práca s OPEX nástrojmi podmienkou
• školenie na interného audítora – výhodou
• samostatnosť v rozhodovaní, samostatná realizačná práca
• veľmi dobré komunikačné a analytické schopnosti
• veľmi dobré prezentačné schopnosti
• flexibilita a odolnosť voči stresu
• veľmi dobrá znalosť Microsoft office
• schopnosť samostatnej práce v rýchlo sa meniacich podmienkach

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Ľudských zdrojov
Tel.: +421907333553
E-mail: poslať životopis
ID: 3446519  Dátum zverejnenia: 11.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda je od 2 000 eur v závislosti od skúsenosti kandidáta