Area Production Manager

AJ Metal Design a.s.

Miesto práce
Dlhé lúky 2, 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • "pravá ruka výrobného manažéra", zástupca v prípade neprítomnosti výrobného manažéra
  • priamo sa podieľa a navrhuje zmeny v organizácii a riadení oddelenia výroby (štruktúra oddelenia, personálne obsadenie, nastavenie pravidelných reportov a hodnotenia KPI za výrobu)
  • navrhne, pripraví a realizuje projekty na zvýšenie efektivity, produktivity výroby (napr. Lean production, Kaizen, Kan-Ban, 5S a iné)
  • zavedie a spustí systém pravidelného hodnotenia výrobných pracovníkov
  • rieši a priamo sa zúčastňuje nápravných opatrení odd. kvality
  • aktívne spolupracuje s odd.plánovania pri zmenách výrobných plánov a určovaní priorít

  • práca v dynamickej rozvíjajúcej rastúcej spoločnosti
  • možnosť pracovať s novými strojárskymi technológiami na valcovanie, vysekávanie a ohýbanie
  • 13.plat a vernostný bonus
  • príspevok na dovolenku, darčekové poukážky
  • príspevok na 3.pilier DDS

Pracovnú ponuku chceme adresovať zabehnutým, skúseným zmenovým vedúcim, ktorí sa chcú posunúť. Hľadajú možnosť realizácie vlastných vstupov, nápadov, ktoré sú podložené bohatými skúsenosťami z výrobného prostredia. Je to príležitosť byť od začiatku súčasťou výrazných zmien, mať priamy vplyv na dosahovanie výsledkov firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Dôležité predpoklady sú najmä:
  • silná osobnosť a prirodzená autorita
  • skúsený líder, vodca tímu.
Podmienkou je práca, skúsenosti z výrobného prostredia.
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je výhodou.
Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám životopis priamou odpoveďou alebo na email: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Zb., O ochrane osobných údajov.

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Ľudských zdrojov
Tel.: +421907333553
E-mail: poslať životopis
ID: 3213538  Dátum zverejnenia: 12.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné ohodnotenie