HR Asistent

AJ Metal Design a.s.

Miesto práce
Dlhé lúky 2, 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou, okres Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o chod recepcie (privítanie návštev, občerstvenie, vybavenie základnými
ochrannými pomôckami)
• Agenda došlej a odoslanej pošty
• Spracovanie dokumentácie pre služobné cesty zamestnancov (letenky, taxi,
vyúčtovanie služobných ciest)
• Podpora pri výberovom konaní (evidencia uchádzačov, komunikácia ohľadom
termínu pohovoru a záležitostí ohľadom nástupu zamestnanca)
• Kontrola dochádzky výrobných zamestnancov
• Riadenie archívu firemnej dokumentácie

• zázemie stabilnej rastúcej zahraničnej spoločnosti
• 13.plat a vernostný bonus
• príspevok na 3.pilier DDS
• možnosť prehlbovania a zvyšovania kvalifikácie
• využívanie firemnej posilňovne
• príspevok na rekreáciu

Ak spĺňate túto podmienku zašlite nám štruktúrovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku priamou odpoveďou alebo na email: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Zb., O ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ alebo vyššie vzdelanie
• Angličtina na komunikatívnej úrovni je nevyhnutná
• Príjemné reprezentatívne vystupovanie
• Silné organizačné a komunikačné schopnosti
• Pevná pracovná doba od 7.30 do 16.00

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Vyskupičová
E-mail: poslať životopis
ID: 2698675  Dátum zverejnenia: 1.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou