1 100 - 1 300 EUR

Ste zdravotná sestra a ovládate nemecký jazyk? Využite to pri organizovaní opatrovania seniorov v Rakúsku! (Ref. č.: 01/2019)

AIW k. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po zaškolení senior-manažérom spoločnosti bude kandidát samostatne zvládať nasledovné oblasti:
- osobný, telefonický a písomný kontakt s klientmi v nemeckom a slovenskom jazyku (chorvátsky alebo maďarský jazyk je vítaný)
- v prípade potreby, naštudovanie zdravotného stavu klienta a rozsahu opatery
- reprezentovanie firmy
- koordinovanie opatrovateľov, pomoc pri vybavení úradných dokumentov
- riešenie krízových situácií, poradenstvo (po zaškolení)
- vytváranie psychologického profilu opatrovateľa
- dokumentácia a archivácia
- práca s PC (vyžaduje presnosť)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1.100 €/mesiac, 1.zvyšovanie platu po skúšobnej dobe o 100-200 EUR / mesiac

AIW je renomovaná spoločnosť s 20-ročnými skúsenosťami, profesionálnym a súčasne ľudským prístup ku klientom je prioritou. To ponúka zamestnancom nasledovné pozitíva:
- možnosť osobného rozvoja v oblasti opatrovateľstva, administratívy a práce s ľuďmi i úradmi
- kontakt so zdravotníctvom
- možnosť zdokonaľovania nemeckého jazyka
- práca v príjemnom, priateľskom a stabilnom kolektíve
- príjemné, moderne a útulne zariadené kancelárie
- vianočné odmeny a primerané zvyšovanie platu

Informácie o výberovom konaní

- najskôr zašlite životopis v nemeckom jazyku + foto
- iba nami vybratých uchádzačov pozveme na osobný pohovor
- motivačný list nie je potrebný
- nemecký a chorvátsky jazyk na mierne pokročilej úrovni NIE JE POSTAČUJÚCI
- záujemcov bez vzdelania a skúseností v zdravotníctve nezaradíme do užšieho výberu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, ošetrovateľstvo, opatrovanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

zdravotná sestra v nemocnici alebo opatrovanie seniorov v zahraničí

- práca je zaujímavá pre bývalú opatrovateľku alebo zdravotnú sestru, ktorá ovláda nemecký jazyk na dobrej úrovni, tento typ kandidáta bude uprednostnený
- vítaná je znalosť maďarského alebo chorvátskeho jazyka, pracujeme aj s opatrovateľmi z týchto krajín
- požadujeme reprezentatívne a príjemné vystupovanie, diplomatické riešenie problémov a slušný prístup ku klientom
- empatický prístup, trpezlivosť a pochopenie problémov starých ľudí ako i opatrovateľov
- po primeranom zaškolení očakávame samostatnosť a spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v tíme, práca nie je vhodná pre individualistov

Organizácia AIW sa od roku 1999 venuje opatrovaniu seniorov v Rakúsku.
Sme exkluzívnym partnerom rakúskeho Červeného kríža.
Našou náplňou je výber vhodných kandidátov - opatrovateľov, ktorým poskytuje poradenstvo a pomoc pri živnostenskom podnikaní v Rakúsku, ako i sprevádzaní počas celej doby opatrovania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AIW k.s.
Šustekova 49
851 04 Bratislava
ID: 511735   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.100 €/mesiac, 1.zvyšovanie platu po skúšobnej dobe o 100-200 EUR / mesiac