Administratívny pracovník / pracovníčka so znalosťou nemeckého a maďarského jazyka

AIW k. s.

Miesto práce
Šustekova 49, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Januar 2018
nástupný plat 1000 EUR (zvyšovanie po zaškolení, zvyčajne po skúšobnej dobe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonický, písomný a osobný kontakt s klientmi
- telefonický, písomný a osobný kontakt so slovenskými a rakúskymi inštitúciami
- poradenský a administratívny servis v slovenskom a maďarskom jazyku
- spracovanie korešpondencie v nemeckom, maďarskom a slovenskom jazyku
- archivácia, dôsledné vedenie kartotéky
- pomoc a podpora pri realizácii firemných projektov
- podpora chodu kancelárie
- zabezpečovanie kancelárskych potrieb a občerstvenia podľa potreby

- práca v príjemnom a stabilnom kolektíve
- možnosť osobného rozvoja v oblasti práce s ľuďmi
- možnosť zdokonaľovania nemeckého jazyka
- príjemné, moderne a útulne zariadené kancelárie

Informácie o výberovom konaní

- iba nami vybratých uchádzačov pozveme na osobný pohovor
- posielajte najskôr životopis + foto
- motivačný list nie je potrebný
- nemecký ani maďarský jazyk na mierne pokročilej úrovni NIE JE POSTAČUJÚCI

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, služby, poradenstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívny prístup k novým veciam a k zmenám
- reprezentatívne a príjemné vystupovanie
- diplomatické riešenie problémov, slušný prístup ku klientom
- operatívne riešenie rôznych situácií v kancelárii
- komunikatívnosť
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- aktívny a zodpovedný prístup k práci
- organizačné schopnosti
- schopnosť riešiť úlohy systematicky
- lojalita a diskrétnosť
- empatický prístup, trpezlivosť a pochopenie problémov klientov
- po primeranom zaškolení očakávame samostatnosť a spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v tíme, práca nie je vhodná pre individualistov
- nemať strach z jazdenia

Organizácia AIW sa od roku 1999 venuje opatrovaniu seniorov v Rakúsku.
Sme exkluzívnym partnerom rakúskeho Červeného kríža, ktorého pracovníci pravidelne navštevujú klientov v Rakúsku za účelom odborného poradenstva a podpory.
Našou prácou je výber vhodných opatrovateľov, ktorým poskytuje poradenstvo a pomoc pri živnostenskom podnikaní v Rakúsku, ako i sprevádzaní počas celej doby opatrovania.
Podrobné informácie o AIW a denne nové ponuky nájdete na www.aiw.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1638238  Dátum zverejnenia: 20.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 1000 EUR (zvyšovanie po zaškolení, zvyčajne po skúšobnej dobe)