Odborný lektor metodických seminárov pre učiteľov 1.stupňa ZŠ (Ref. č.: 44)

Aitec spol. s r.o.

Miesto práce
Ráztočná 19, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.200-1.500 nástupný plat, odmeny a projektové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava metodického obsahu a lektorovanie seminárov pre učiteľov 1.stupňa ZŠ, metodické poradenstvo k titulom vydavateľstva, konzultácie ohľadom obsahu a metodiky vyučovania na 1.stupni ZŠ, komunikácia a vyhodnocovanie spätných väzieb od učiteľov, vedenie metodických seminárov vydavateľstva.

flexibilný pracovný čas, práca z domu, príspevok na stravovanie, odmeny podľa hospodárskych výsledkov vydavateľstva, projektové odmeny

Informácie o výberovom konaní

Počet výberových kôl: 2
Kontakt: aitec @aitec.sk
Životopisy a motivačné listy prosíme posielať v slovenskom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľstvo prvého stupňa ZŠ

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, prezentačné schopnosti,

Vydavateľstvo neperiodických tlačovín (publikácií) – učebnice, učebné pomôcky AITEC, s. r.o. je špecializované vydavateľstvo učebníc a učebných materiálov pre 1. stupeň základných škôl.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AITEC, s. r.o.
Ráztočná 19
821 07 Bratislava
ID: 3325646   Dátum zverejnenia: 17.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.200-1.500 nástupný plat, odmeny a projektové odmeny