Technológ vstrekovania plastov

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Tupá
Termín nástupu
01.04.2023
Od 2 185 EUR/mesiac*z toho 1900€ brutto FIX + 15% bonus po skúšobnej dobe, finálna mzda sa odvíja od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a organizácia výrobného procesu v rámci prideleného personálu
• vedenie, motivovanie a kontrola pracovného výkonu tímu vedúcich smien
• prideľovanie pracovných úloh vedúcim smien
• predisponovanie a plánovanie materiálu do výrobného procesu
• vykonávať skúšky foriem a nástrojov po technických zmenách, podporovať projektového inžiniera a tím pre nové nábehy
• evidencia vykonaných zmien vo výrobnom procese po technologických zmenách
• aktualizácia technologických postupov (zoraďovacie listy) na základe vykonaných zmien aby sa spĺňali požiadavky zákazníka
• optimalizácia výrobného procesu po závažnejších zásahoch a implementáciách
• úzka spolupráca s inžiniermi kvality, s oddelením nástrojárov a údržby, s projektovým oddelením pri nábehu nových projektov
• podpora pri riešení technologických problémov vo výrobe
• evidovanie zistených problémov alebo nedostatkov a navrhovanie dlhodobých zlepšení pre dané nedostatky
• návrhy nápravných opatrení pri riešení problémov
• navrhovať nové výrobné postupy alebo zmeny existujúcich výrobných procesov v zmysle zásad štíhlych výrobných procesov s cieľom zlepšiť produktivitu, efektívnosť, kvalitu a bezpečnosť výroby

- 5 dní doplnkovej dovolenky pre zamestnanca, pri zvyšovaní kvalifikácie na vysokej škole
- jednorázová finančná odmena za prínos nových zamestnancov
- platené voľno v prípade vlastnej svadby nad rámec zákona (1 deň)
- platené voľno v prípade narodenia dieťaťa nad rámec zákona (2 dni)
- sick day ( 3 dni / rok )
- ročné bonusy pri pozitívnom výsledku firmy
- jednorázový bonus za odpracované roky (5 a 10 rokov vo firme)

Prosíme záujemcov o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Prednostne budeme kontaktovať tých, ktorí spĺňajú výberové kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technológ, nastavovač vstrekolisov, procesný inžinier vstrekovanie plastov

Počet rokov praxe

3

• Prax na obdobnej pozícii min. 3 roky
• Skúsenosti s vedením ľudí
• Skúsenosti s rozvojom a motiváciou personálu
• Odolnosť voči stresu
• Strategické myslenie, schopnosť doťahovať veci do
konca
• Znalosť automotive štandardov IATF 16949; VDA
• Skúsenosti s nastavovaním vstrekolisov značky Demag a Engel
• Znalosť plastových granulátov
• Znalosť všetkých technologických postupov spojených s vstrekovaním plastov od sušenia materiálu až po finálne úpravy pohľadových vlastností dielov

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o. je výrobný závod v okrese Levice, pri Šahách. Hlavnou výrobnou činnosťou je lisovanie plastových výrobkov - interiéry automobilov, ako sú stredové konzoly, palubovky, odkladacie priestory a pod.
AIS pôsobí v Nemecku, v Čechách, v Rusku, ale i v Portugalsku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4498650  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 185 EUR/mesiac