Nastavovač

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Chorvatice, Tupá-Chorvatice
Termín nástupu
Dohodou
1 050 EUR/mesiacDalšie platové ohodnotenie závisí od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečiť dodržanie plánu a časov výmeny foriem ich správne napojenie, príprava na spustenie
- Výmena Griprov ich správne napojenie, príprava na spustenie
- Hlásenie poškodení na stroji, forme, gripri, nadriadeným
- Hlásenie poškodenia alebo nedostatok vhadzovacích tyčí a príslušenstva
- Kontrola upínacích nožníc na formy, poškodení strojov a zariadení, chýbajúcich materiálov, poškodení náradí potrebných k práci
- Dohliadnutie na fungovanie chladenia formy, dávkovania farbiva
- Odnášanie koláčov od vstrekolisov na vyhradené miesta, udržiavanie poriadku vnútra vstrekolisov a ich okolia
- Kontroly a hlásenie poškodení na viazackých lanách a príslušenstve pre presun foriem
- Dodržiavanie 5S, upratanie vysávanie vytečených kvapalín a granulátov,
- Používanie OOPP
- Dodržiavanie a dohľad nad dodržiavaním BOZP na pracovisku
- Zabezpečenie správneho postupu pri čistení schnekov a foriem čistiacim granulátom
- Vykonávanie ostatných prác podľa pokynov nadriadeného

Lekárske prehliadky hradené zamestnávateľom
Vzdelávacie kurzy a školenia
Súčasťou mzdy je dochádzkový a výkonnostný bonus
Výkonnostný bonus je vyplácaný po skúšobnej dobe
Finančný príspevok na stravovanie
Ročné bonusy pri pozitívnom výsledku firmy
Jednorazová finančná odmena za prínos nových zamestnancov
Jednorazový bonus za odpracované roky (5 a 10 rokov vo firme)

Informácie o výberovom konaní

Práca v 4-zmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výroba a spracovanie plastov pre automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárstvo

Počet rokov praxe

2

Uchádzač by mal byť manuálne zručný, dôsledný, presný s technickým myslením, mal by vedieť samostatne pracovať

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o. je výrobný závod v okrese Levice, pri Šahách. Hlavnou výrobnou činnosťou je lisovanie plastových výrobkov - interiéry automobilov, ako sú stredové konzoly, palubovky, odkladacie priestory a pod.
AIS pôsobí v Nemecku, v Čechách, v Rusku, ale i v Portugalsku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4419292  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac