Kontrolór kvality

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Tupá
Termín nástupu
ASAP
Od 776,25 EUR/mesiac- súčasťou mzdy je aj variabilná zložka: 15% bonus vyplácaný mesačne z hrubej mzdy k výplate, po skončení skúšobnej doby + možnosť tímového bonusu po splnení mesačných kritérií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrolovanie kvality podľa interných smerníc a predpisov
- 100% vizuálna kontrola dielov/komponentov
- 100% kontrola na konci linky
- evidovanie a zapisovanie kontrolovaných dielov za danú zmenu
- v prípade potreby uvoľňovanie paliet hotových výrobkov

- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá je súčasťou medzinárodného koncernu,
- stravné lístky v hodnote 4,80 Eur s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona,
- ročné bonusy pri pozitívnom výsledku firmy,
- mladý, dynamický kolektív,
- jednorázový bonus za odpracované roky,
- jednorázový bonus za zamestnanca (odmena pre zamestnanca, ktorý prinesie do firmy nového zamestnanca).

Vopred ďakujeme za všetky zaslané životopisy. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kvalita

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- ochota pomáhať
- tímová spolupráca
- pozornosť
- precíznosť
- komunikatívnosť a asertivita

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o. je výrobný závod v okrese Levice, pri Šahách. Hlavnou výrobnou činnosťou je lisovanie plastových výrobkov - interiéry automobilov, ako sú stredové konzoly, palubovky, odkladacie priestory a pod.
AIS pôsobí v Nemecku, v Čechách, v Rusku, ale i v Portugalsku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4045193  Dátum zverejnenia: 6.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 776,25 EUR/mesiac