Poradíme Vám?

Údržbár, nástrojár - práca do pobočky v Schleizi v Nemecku

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Schleiz, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 4 000 EUR/mesiacmzda závisí od znalostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava a údržba strojov, prístrojov a zariadení
Priame odstránenie vzniknutých chýb a závad na výrobných strojoch a zariadeniach
Plánovanie a realizácia preventívnej a celkovej údržby
Dodržiavanie bezpečnostných protipožiarnych a vnútropodnikových predpisov
Ostatné údržbárske práce
Údržba, montáž a demontáž lisovacích foriem
Drobné mechanické práce
Návrh riešení a ich implementácia
Zabezpečenie demontáže, úpravy, opravy, technické zmeny, opätovné zloženie formy
Práce na obrábacích strojoch - sústruh, fréza výhodou

Do našej pobočky v Schleizi hľadáme 2 ľudí na pozíciu Údržbár, Nástrojár
Ďakujeme za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.11.2021 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technické vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť
Ochota pomáhať
Pozornosť
Zodpovednosť

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o. je výrobný závod v okrese Levice, pri Šahách. Hlavnou výrobnou činnosťou je lisovanie plastových výrobkov - interiéry automobilov, ako sú stredové konzoly, palubovky, odkladacie priestory a pod.
AIS pôsobí v Nemecku, v Čechách, v Rusku, ale i v Portugalsku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Priemyselný park - Tupá časť Chorvatice 261
935 84 Tupá časť Chorvatice

Kontakt

ID: 3698264  Dátum zverejnenia: 7.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac