3D meraci technik

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Chorvatice, Tupá-Chorvatice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Preberanie meracích zariadení, prípravkov a zariadení používaných na oddelení kvality
- Meranie dielov na základe 2D a 3D výkresovej dokumentácie
- Obsluhovanie 3D meracieho zariadenia
- Registruje výsledky meraní, analyzuje namerané hodnoty
- Spracovávanie údajov o kvalite výroby produktov
- Dodržiavanie štandardov a vytváranie reportov nadriadenému
- Spolupracuje pri tvorbe meracích programov pre nové projekty, produkty, 3D meracie stroje
- Zabezpečuje štatistické spracovanie a vyhodnotenie nameraných dát
- Spolupracuje s inžiniermi kvality pri tvorbe kontrolných plánov
- Zabezpečuje kalibrácie meracích a kontrolných prípravkov a zariadení
- Vykonáva menšie vnútorné opravy, úpravy meracích prístrojov
- Vykonávanie R&R a MSA štúdie opakovateľnosti meraní

- stabilná dlhodobá práca v medzinárodnej spoločnosti
- finančný príspevok na stravovanie
- ročné bonusy pri pozitívnom výsledku firmy
- jednorázový bonus za odpracované roky
- jednorázový bonus za zamestnanca /odmena pre zamestnanca, ktorý prinesie do firmy nového zamestnanca/
- tzv."sick days", /čerpanie 3 dní plateného voľna z dôvodu choroby/

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o. je novo vzniknutý výrobný závod v okrese Levice, pri Šahách. Momentálne zamestnáva okolo 180 zamestnancov. Hlavnou výrobnou činnosťou je lisovanie plastových výrobkov - do interiérov automobilov, ako sú stredové konzoly, palubovky, odkladacie priestory a pod.
AIS pôsobí v Nemecku, v Čechách, v Rusku, ale i v Portugalsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- motivácia vzdelávať sa a učiť sa nové veci
- zodpovednosť
- samostatnosť
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o. je výrobný závod v okrese Levice, pri Šahách. Hlavnou výrobnou činnosťou je lisovanie plastových výrobkov - interiéry automobilov, ako sú stredové konzoly, palubovky, odkladacie priestory a pod.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3177347  Dátum zverejnenia: 9.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac