Linux embedded vývojár

Airvolute s.r.o.

Ilkovičova 3, Karlova Ves, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
jún 2023
2 000 EUR/mesiacreálne dohodnutá odmena bude určená v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava balíčkov s operačným systémom Linux (Ubuntu) pre rôzne hardvérové produky a nové verzie operačného systému, resp. Jetpack
• Podpora vývojového týmu
• Vývoj skriptov pre testovanie a inštaláciu softvérových balíčkov
• Príprava technickej dokumentácie k súčasným ako aj novo vyvíjaným produktom
• Technická podpora zákazníkov
• Podpora testovacieho procesu

• Flexibilná pracovná doba s pevnou zložkou 10:00 - 15:00 s možnosťou homeoffice
• Práca s modernými technológiami v oblasti autonómnych dronov a robotiky
• Možnosť profesijného rastu
• Dynamický pracovný kolektív
• Spoločné teambuildingy
• Možnosť parkovania pri budove
• Sick days
• Odborné školenia
• Občerstvenie na pracovisku (ovocie a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, elektronika, operačné systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Ubuntu - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosti SW vývoja v operačnom systéme Linux
• Skúsenosti s prácou s jednodoskovými počítačmi (Nvidia Jetson, Raspberry Pi, Beagle Bone)
• Veľkou výhodou skúsenosti s platformou Nvidia Jetson
• Skúsenosti s vývojov driverov pod OS Linux sú výhodou
• Skúsenosti s elektronikou
• Výhodou skúsenosti s programovaním jednočipových mikrokontrolérov (STM, TI)
• Výhodou orientovanie sa v problematike dronov
• Anglický jazyk
• Schopnosť čítať technickú dokumentáciu

Chceš byť súčasťou vývoja najmodernejších robotických systémov? Atmosféru Silicon Valley môžeš zažiť aj na Slovensku.

Airvolute patrí k svetovej špičke vo vývoji riadiacich jednotiek pre bezpilotné systémy - drony. Naše riešenia dodávame do viac ako 20 štátov a spolupracujeme s najväčšími výrobcami dronov v Európe. Tím Airvolute tvoria dve desiatky inžinierov v oblasti umelej inteligencie, robotiky a hardvéru. Ponúkame dynamické pracovné prostredie s množstvom výziev a príležitostí na vlastný rozvoj.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4593397  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac