Sales representative

Airvolute s.r.o.

Ilkovičova, Karlova Ves, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.3.2023
1 800 EUR/mesiaca viac v závislosti od skúseností kandidáta + plávajúca zložka závislá od vykonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického tímu hľadáme zodpovedného kolegu, ktorý nám pomôže s predajom riešení pre drony ako aj dronov samotných.
Jeho úlohou bude:
• Vyhľadávanie a oslovovanie zákazníkov
• Prvý kontakt so zákazníkom a jeho oboznámenie s produktami a službami
• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• Prezentácia produktov na výstavách a v online priestore
• Príprava cenových ponúk, konzultačná činnosť
• Príprava podkladov pre marketing

• Flexibilná pracovná doba s pevnou zložkou 10:00 - 15:00 s možnosťou homeoffice
• Práca s modernými technológiami v oblasti autonómnych dronov a robotiky
• Možnosť profesijného rastu
• Dynamický pracovný kolektív
• Spoločné teambuildingy
• Možnosť parkovania pri budove
• Sick days
• Odborné školenia
• Občerstvenie na pracovisku (ovocie a pod.)

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú len vybraní uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Chceš byť súčasťou vývoja najmodernejších robotických systémov? Atmosféru Silicon Valley môžeš zažiť aj na Slovensku.

Airvolute patrí k svetovej špičke vo vývoji riadiacich jednotiek pre bezpilotné systémy - drony. Naše riešenia dodávame do viac ako 20 štátov a spolupracujeme s najväčšími výrobcami dronov v Európe. Tím Airvolute tvoria dve desiatky inžinierov v oblasti umelej inteligencie, robotiky a hardvéru. Ponúkame dynamické pracovné prostredie s množstvom výziev a príležitostí na vlastný rozvoj.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4502171  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac